Przytulny kącik w domu

Wystrój wnętrzLeave a Comment on Przytulny kącik w domu

Przytulny kącik w domu

Nasze mieszkanie musi spełniać wiele funkcji, mimo że spędzamy w nim coraz mniej czasu. Musi być sypialnią, kuchnią, nieraz biurem. Im ma mniejszą powierzchnią, tym trudniej te wszystkie funkcje zmieścić. Wybieramy wtedy wielofunkcyjne meble, które oszczędzają miejsce. Często też z tego powodu rezygnujemy z pewnych wygód, myśląc, że nie są niezbędne. Warto jednak zastanowić się, czy pewne wygody nie są niezbędne, ale możliwe do osiągnięcia niewielkim kosztem.

Miejsce do odpoczynku

Podstawowym miejscem do odpoczynku jest łóżko. Warto jednak przygotować sobie przytulny i wygodny kącik, w którym będziemy mogli spędzić kilka godzin po długim dniu pracy. Nie musi to być nic bardzo wymyślnego. Podstawowym meblem, którego do tego potrzebujemy, jest fotel. Producenci mebli oferują fotele w różnych rozmiarach, dzięki czemu jest większa szansa na dopasowanie mebla nawet do najmniejszych przestrzeni.

Kiedy miejsce do siedzenia jest już w naszym mieszkaniu, warto je czymś udekorować. Tu świetnie sprawdzi się miękki i przytulny koc, którym można się przykryć. Można również dołożyć kilka ozdobnych poduszek, na których można się wesprzeć, a które jednocześnie będą świetnie pasowały do wystroju. Obok dobrze jest postawić jeszcze niewielki stolik, na którym możemy odłożyć filiżankę kawy, herbaty czy parującego kakao oraz ciekawą książkę. Dzięki tym kilku prostym trikom mamy przepis na wieczór idealny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top