Fotel z podnóżkiem

Fotele PodnóżkiLeave a Comment on Fotel z podnóżkiem

Fotel z podnóżkiem

Nasze mieszkania stają się coraz bardziej nowoczesne, usuwamy z nich zbędne meble, aby mieć więcej przestrzeni i nie być przytłoczeni przez nadmiar rzeczy. Kilka razy zastanawiamy się nad meblem, zanim go kupimy, a szczególnie nad tym, ile z niego skorzystamy – czy ma jakieś inne, dodatkowe funkcje, które pozwolą nam oszczędzić miejsce.

W imię tej minimalistycznej mody wiele mebli musiało się pożegnać z naszymi domami, bo ich funkcjonalność była niewystarczająca. Jednym z takich przykładów są podnóżki. Wydaje się, że jest to mebel zupełnie zbędny, w końcu wygodnie możemy się rozłożyć na sofie i nie ma potrzeby kupowania drugiego mebla, który spełnia te sama funkcje i zajmie dodatkowe miejsce.

Jednak jeśli tylko dysponujemy wolną przestrzenią, warto się zastanowić, czy taki dodatkowy element nie będzie przydatny. Nie zawsze w końcu spędzamy czas na sofie, a czasem w takiej kompaktowej przestrzeni, jaką oferuje nam fotel, również chcemy wygodnie unieść nogi i dać im odpocząć po całodziennym trudzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top